Homessimo – pomysł, projekt i pasja

„Kolejny internetowy sklep meblowy? To nie może się udać!” Też tak myśleliśmy – dlatego stworzyliśmy nie kolejny, tylko sklep jedyny w swoim rodzaju. Oto krótka historia pomysłu na Homessimo:

Pomysł – bardzo odważny

Jesteśmy małym zespołem z wielkim marzeniem – zaoferować klientom doskonały design w doskonałej cenie. To trudne, gdy rynek zwykle każe wybierać między rzeczami dobrymi i drogimi a kiepskimi i tanimi. Chcieliśmy uciec z tej pułapki – i tak narodził się nasz sklep. W gąszczu ofert zaproponowaliśmy idealnie wyważony złoty środek między jakością a ceną.

Projekt – bardzo dokładny

Nazwaliśmy się Homessimo, by zaakcentować związki z domem (home) i estetyką (bellissimo). Jest też w tej marce nawiązanie do Italii, ojczyzny pięknego projektowania i sztuki celebrowania życia w każdym detalu. Nasz sklep miał umożliwić to zupełnie nowej grupie odbiorców. Od teraz nawet osoby, które nie kupią sobie raczej oryginalnego mebla prosto od projektanta, mogą cieszyć się wyjątkowym stylem.

Pasja – bardzo szczera!

W Homessimo znajdziesz naprawdę wspaniałe produkty i ludzi, którzy wierzą w to, co robią. Codziennie robimy kolejny krok naprzód, pracujemy i rozwijamy się, a w tym wszystkim najważniejsze pozostaje dla nas zadowolenie każdego klienta. Jeśli uwielbiasz design i szanujesz solidną pracę, to wierzymy w podobne rzeczy. To fundamenty wartości Homessimo, które zawsze będą dla nas aktualne.

Cieszymy się, że tu zajrzałeś. Każdy sklep to przede wszystkim produkty, ale dobrze jest czasem poznać też ludzi, którzy za nimi stoją.

Dzięki, zespół Homessimo