Lampy sufitowe DAMASO nawiązują swoją formą do modeli klasycznych, które królowały w kuchniach i jadalniach w latach 60. i 70. ubiegłego wieku. Dzięki współczesnym materiałom i modnej kolorystyce ten ponadczasowy kształt na nowo może zagościć w domach miłośników nowoczesności. Designerskie oświetlenie z tej serii charakteryzuje się uniwersalnością, elegancją i wyjątkowym charakterem, dzięki czemu sprawdzi się w niemal każdej aranżacji wnętrz i podkreśli przytulny oraz ciepły charakter każdego pomieszczenia w domu.
Promocja!
Lampa wisząca DAMASO
Pierwotna cena wynosiła: 478.00 zł.215.10 złAktualna cena wynosi: 215.10 zł.
-55% Najniższa cena ( 27 października 2025 ): 478.00 złŹródło światła: E27, 1x60W, 1x15W LED, 50-60Hz, ~220-230V, IP20, klasa ochronności I
Źródło światła nie jest w komplecie.
Wymiary: 28/28/128 cm
Wymiary klosza: 28/28 cm
Materiał: beton
Kolor: szary
40 w magazynie (może być zamówiony)
Informacje dodatkowe
| Waga | 2.55 kg |
|---|---|
| Wymiary | 28 × 28 × 128 cm |
| Typ lampy | Lampa wisząca |
| Podgląd #AR | |
| Podgląd #3D | bjj93XIRHm |
| Kolekcja | Damaso |
| Długość produktu (cm) | 28 |
| Szerokość produktu (cm) | 128 |
| Wysokość produktu (cm) | 28 |
| Kolor | Beton |
| Wykonanie | Beton |
| Wymiar klosza | 28/28 cm |
| Wymiar podsufitki | 8/8 cm |
| Rodzaj żarówki | E27 |
| Źródła światła | 1 |
| Żarówka w komplecie | Nie |
| Moc żarówki tradycyjnej | max 60W |
| Moc żarówki LED | max 15W |
| Napięcie zasilania | ~220-230V |
| Częstotliwość prądu | 50-60Hz |
| Klasa IP | 20 |
| Klasa ochronności | I |
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.














Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.