Kolekcja nowoczesnych żyrandoli LANGO to coś dla miłośników prostoty, minimalizmu i funkcjonalności. Lampy te świetnie sprawdzą się we wnętrzu loftowej jadalni, salonu, kuchni czy przedpokoju. Surowy materiał czarnej stali, z jakiej wykonane zostały żyrandole sprawia, że są one wprost stworzone do rozświetlenia wnętrz o charakterze industrialnym, w tym również przestrzeni biurowych. Żyrandole dostępne są w 3 wersjach: z 3, 5 lub 6 punktami światła. Dzięki temu wkomponujesz je zarówno w większych wnętrzach, jak i mniejszych pokojach. W zależności od wybranej barwy światła możesz osiągnąć chłodny i surowy efekt, lub cieplejszy, mniej formalny klimat.
Promocja!
Żyrandol LANGO 6 czarny
Pierwotna cena wynosiła: 598.00 zł.269.10 złAktualna cena wynosi: 269.10 zł.
-55% Najniższa cena ( 27 października 2025 ): 598.00 złŹródło światła: E27, 6x60W, 6x15W LED, 50-60Hz, ~220-230V, IP20, klasa ochronności I
Źródło światła nie jest w komplecie.
Wymiary: 86,5/68/46 cm
Materiał: stal
Kolor: czarny
13 w magazynie (może być zamówiony)
Informacje dodatkowe
| Waga | 1.28 kg |
|---|---|
| Wymiary | 86.5 × 68 × 46 cm |
| Typ lampy | Żyrandol |
| Podgląd #AR | |
| Podgląd #3D | bnDZTTRRxm |
| Kolekcja | Lango |
| Długość produktu (cm) | 86.5 |
| Szerokość produktu (cm) | 46 |
| Wysokość produktu (cm) | 68 |
| Kolor | czarny |
| Wykonanie | Stal |
| Wymiar podsufitki | 12/12 cm |
| Rodzaj żarówki | E27 |
| Źródła światła | 6 |
| Żarówka w komplecie | Nie |
| Moc żarówki tradycyjnej | max 60W |
| Moc żarówki LED | max 15W |
| Częstotliwość prądu | 50-60Hz |
| Napięcie zasilania | ~220-230V |
| Klasa IP | 20 |
| Klasa ochronności | I |
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.














Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.