Unikatowy styl w Twoim wnętrzu jest możliwy do osiągnięcia nie tylko za pomocą kolorów, obrazów czy mebli. Oświetlenie odgrywa w tej kwestii niezwykle istotną rolę. Wybierając plafon serii AZALIA sprawisz, że do Twojego wnętrza zawita nowoczesny design. Kuchnia, przedpokój czy salon zostaną odpowiednio oświetlone, przez co na pewno uzyskają wyjątkowy charakter. Plafony mogą stanowić pojedyncze punkty lub większe skupiska – wszystko w zależności od upodobań i stylu wnętrza.
Promocja!
Plafon AZALIA
Pierwotna cena wynosiła: 478.00 zł.215.10 złAktualna cena wynosi: 215.10 zł.
-55% Najniższa cena ( 27 października 2025 ): 478.00 złŹródło światła: G9, 4x40W, 4x12W LED, 50-60Hz, ~220-230V, IP20, klasa ochronności I
Źródło światła nie jest w komplecie.
Wymiary: 45/30/5,5 cm
Materiał: szkło, stal
Kolor: biały, chrom
4 w magazynie (może być zamówiony)
Informacje dodatkowe
| Waga | 1.5 kg |
|---|---|
| Wymiary | 45 × 30 × 5.5 cm |
| Typ lampy | Plafon |
| Podgląd #AR | |
| Podgląd #3D | bnC7kArfqL |
| Kolekcja | Azalia |
| Długość produktu (cm) | 45 |
| Szerokość produktu (cm) | 5.5 |
| Wysokość produktu (cm) | 30 |
| Kolor | Chrom, biały |
| Wykonanie | Stal, szkło |
| Rodzaj żarówki | G9 |
| Źródła światła | 4 |
| Żarówka w komplecie | Nie |
| Moc żarówki LED | max 12W |
| Moc żarówki tradycyjnej | max 40W |
| Częstotliwość prądu | 50-60Hz |
| Napięcie zasilania | ~220-230V |
| Klasa IP | 20 |
| Klasa ochronności | I |
| Waga gabarytowa w gramach | 1237.5 |
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.














Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.