Plafony i kinkiety CELIA wyróżniają się niezwykle ciekawym designem i ogromną uniwersalnością. Pięknie wykonane oświetlenie ścienne i sufitowe z tej kolekcji, łączy klasyczną elegancję z nowoczesnymi akcentami, dzięki czemu nadaje się do wykorzystania w prawie każdej aranżacji. Gięte płyty ze szkła pięknie rozpraszają światło sprawiając, że w pomieszczeniach stworzyć można ciepłą i przytulną atmosferę. Lampy z tej serii zachwycają swym unikalnym kształtem i stanowić będą oryginalną ozdobę w domu.
Promocja!
Plafon CELIA chrom
Pierwotna cena wynosiła: 998.00 zł.449.10 złAktualna cena wynosi: 449.10 zł.
-55% Najniższa cena ( 27 października 2025 ): 998.00 złŹródło światła: E27, 3x60W, 3x15W LED, 50-60Hz, ~220-230V, IP20, klasa ochronności I
Źródło światła nie jest w komplecie.
Wymiary: 61/53/7 cm
Materiał: stal, szkło
Kolor: chrom, biały
Produkt dostępny na zamówienie - zadzwoń żeby potwierdzić termin dostawy telefonicznie. Tel. 531 134 571
Informacje dodatkowe
| Waga | 3.05 kg |
|---|---|
| Wymiary | 61 × 53 × 7 cm |
| Typ lampy | Plafon |
| Podgląd #AR | |
| Podgląd #3D | 1OEgqNhf7V |
| Długość produktu (cm) | 61 |
| Szerokość produktu (cm) | 7 |
| Wysokość produktu (cm) | 53 |
| Kolekcja | Celia |
| Kolor | Chrom, biały |
| Wykonanie | Stal, szkło |
| Rodzaj żarówki | E27 |
| Źródła światła | 3 |
| Żarówka w komplecie | Nie |
| Moc żarówki tradycyjnej | max 60W |
| Moc żarówki LED | max 15W |
| Częstotliwość prądu | 50-60Hz |
| Napięcie zasilania | ~220-230V |
| Klasa IP | 20 |
| Klasa ochronności | I |
| Waga gabarytowa w gramach | 3771.83 |
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.














Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.