Stylowe połączenie szkła i metalu zawsze budzi zachwyt fanów nowoczesnych stylizacji- kolekcja FABIANO powstała właśnie dla nich. Geometryczne kształty, najwyższej jakości materiały i minimalistyczny design sprawą, że każda nowoczesna lampa z tej serii stanie się unikalną ozdobą każdego wnętrza. Oświetlenie FABIANO doskonale sprawdzi się w każdym pomieszczeniu – od salonu i jadalni, po kuchnię oraz łazienkę. Najmodniejszy design dla najbardziej wymagających odbiorców.
Promocja!
Plafon FABIANO
Pierwotna cena wynosiła: 850.00 zł.382.50 złAktualna cena wynosi: 382.50 zł.
-55% Najniższa cena ( 27 października 2025 ): 850.00 złŹródło światła: E27, 3x60W, 3x15W LED, 50-60Hz, ~220-230V, IP20, klasa ochronności I
Źródło światła nie jest w komplecie.
Wymiary: 40/42/7 cm
Materiał: stal, szkło
Kolor: chrom, biały
11 w magazynie (może być zamówiony)
Informacje dodatkowe
| Waga | 2.15 kg |
|---|---|
| Wymiary | 40 × 42 × 7 cm |
| Typ lampy | Plafon |
| Podgląd #AR | |
| Podgląd #3D | bnBRYbfXBr |
| Długość produktu (cm) | 40 |
| Szerokość produktu (cm) | 7 |
| Wysokość produktu (cm) | 42 |
| Kolekcja | Fabiano |
| Kolor | Chrom, biały |
| Wykonanie | Stal, szkło |
| Rodzaj żarówki | E27 |
| Źródła światła | 3 |
| Żarówka w komplecie | Nie |
| Moc żarówki tradycyjnej | max 60W |
| Moc żarówki LED | max 15W |
| Częstotliwość prądu | 50-60Hz |
| Napięcie zasilania | ~220-230V |
| Klasa IP | 20 |
| Klasa ochronności | I |
| Waga gabarytowa w gramach | 1960 |
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.














Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.