Promocja!
Reflektor do szynoprzewdów 3F Nexus 1xLED czarny TRA0101-BK
Pierwotna cena wynosiła: 768.00 zł.326.02 złAktualna cena wynosi: 326.02 zł.
-58% Najniższa cena ( 3 września 2025 ): 768.00 zł390 w magazynie (może być zamówiony)
Informacje dodatkowe
| Marka | Yaskr |
|---|---|
| Kolor | Czarny |
| EAN | 5905943640502 |
| Gwarancja | 60 miesięcy |
| Ilość lumenów | 1303 lm |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Klasa energetyczna | F |
| Kolekcja | Nexus |
| Materiał główny | Aluminium |
| Moc | 15 W LED |
| Możliwość ściemniania | Tak |
| Możliwość zmiany temperatury barwowej | Tak |
| Pomieszczenie | Biuro, Hol, Kuchnia, Salon |
| Regulacja kierunku światła | Tak |
| Rodzaj gwintu | Zintegrowane źródło światła LED |
| Rodzaj lamp | Reflektor 3F |
| Rodzaj zasilania | Sieciowe |
| Ściemniacz | Nie |
| Sposób montażu | Do szynoprzewodu 3F |
| Sposób ściemniania | Triac |
| Średnica klosza | 6.2 cm |
| IP | IP 20 |
| Temperatura barwowa | 3000K, 4000K, 5200K |
| Żarówki w zestawie | Zintegrowane źródło światła LED w komplecie |
| Zastosowanie | Wewnętrzne |
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.









Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.