Promocja!
Kinkiet Bilo I 1xG9 Złoty Mosiądz WL0111
Pierwotna cena wynosiła: 950.00 zł.403.28 złAktualna cena wynosi: 403.28 zł.
-58% Najniższa cena ( 13 listopada 2025 ): 950.00 zł47 w magazynie (może być zamówiony)
Informacje dodatkowe
| Marka | Yaskr |
|---|---|
| Kolor | Złoty |
| EAN | 5905943642742 |
| Głębokość | 18.4 cm |
| Gwarancja | 60 miesięcy |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Kolekcja | Bolti |
| Materiał główny | Aluminium, Szkło |
| Maksymalna moc żarówki | 10 W LED |
| Możliwość ściemniania | Nie |
| Pomieszczenie | Biuro, Jadalnia, Salon, Sypialnia |
| Regulacja kierunku światła | Nie |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Rodzaj gwintu | G9 |
| Rodzaj lamp | Ścienna |
| Rodzaj zasilania | Sieciowe |
| Ściemniacz | Nie |
| Sposób montażu | Natynkowy |
| Średnica klosza | 5 cm |
| IP | IP 20 |
| Żarówki w zestawie | Nie |
| Zastosowanie | Wewnętrzne |
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.












Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.