Promocja!
Kinkiet Margetia M LED IP 44 złoty WL0126-M
Pierwotna cena wynosiła: 1,180.00 zł.500.91 złAktualna cena wynosi: 500.91 zł.
-58% Najniższa cena ( 19 marca 2026 ): 1,180.00 zł60 w magazynie (może być zamówiony)
Informacje dodatkowe
| Marka | Yaskr |
|---|---|
| Kolor | Złoty |
| EAN | 5905943642650 |
| Głębokość | 14 cm |
| Gwarancja | 60 miesięcy |
| Ilość lumenów | 2196 lm |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Klasa energetyczna | E |
| Kolekcja | Margetia |
| Materiał dodatkowy | Poliwęglan |
| Materiał główny | Aluminium, Stal |
| Moc | 18W LED |
| Możliwość ściemniania | Nie |
| Możliwość zmiany temperatury barwowej | Nie |
| Pomieszczenie | Łazienka |
| Regulacja kierunku światła | Nie |
| Rodzaj gwintu | Zintegrowane źródło światła LED |
| Rodzaj lamp | Ścienna |
| Rodzaj zasilania | Sieciowe |
| Sposób montażu | Natynkowy |
| IP | IP 44 |
| Temperatura barwowa | 3500K |
| Żarówki w zestawie | Zintegrowane źródło światła LED w komplecie |
| Zastosowanie | Wewnętrzne |
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.









Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.